Parçalı az bulutlu

Aktaş’tan Milli Sporcu’ya Ziyaret

Gündem - 5 Eylül 2021 00:57 A A

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Avrupa Şampiyonu Milli Sporcu Merve Vatan’ı Evinde Ziyaret Etti

Vali İlhami AKTAŞ, 19 – 29 Ağustos tarihleri arasında Estonya’da düzenlenen Techno 293 Plus 2021 Avrupa Şampiyonası’nda Techno 293 Plus Kadınlar kategorisinde Avrupa Şampiyonu olan Milli Sporcu Merve Vatan’ı evinde ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, Milli Sporcumuz Merve Vatan’ın annesi Emine Vatan, babası İbrahim Vatan, kardeşi Murat Vatan ve antrenörü Onur Yalçın’ın da bulunduğu ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, 12 Ülkeden 17 sporcunun mücadele ettiği Techno 293 Plus Kadınlar kategorisinde Avrupa Şampiyonu olan Milli Sporcumuz Merve Vatan ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Rüzgar sörfünde ülkemize ve Çanakkale’mize yaşattığı büyük başarıdan dolayı tebrik eden Vali İlhami AKTAŞ, Merve Vatan’a başarılarının daim olması temennisinde bulundu.

Vali İlhami AKTAŞ, Milli Sporcu Merve Vatan’ın başarısının bir anlamda mimarı ve onun en büyük destekçisi Antrenörü Onur Yalçın ile annesi Emine Vatan ve babası İbrahim Vatan’a gösterdikleri destekleri ve gayretleri nedeniyle teşekkür etti.

 

Gündem - 00:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.