28° Parçalı az bulutlu

ALKIŞLI SİYASETE SESSİZ TEPKİ (!)

Gündem - 28 Temmuz 2021 19:34 A A

Bayramiç ilçesinde düzenlenen Bayramiç Beyazı Hasat programında Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Vali İlhami Aktaş, Rektör Sedat Murat ve diğer İl Protokol üyeleri ve STK Başkanlarının ardından Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun anons edildiğinde yükselen alkış sesleri dikkatleri çekerken tepki de topladı.

Bayramiç Beyazı Hasad programı, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Bayramiç Ziraat Odası Başkanlığının koordinasyonu ile gerçekleşti. Programa Ak Parti Grup Baskanvekili Bülent Turan ile birlikte Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ak Parti İl Başkanı Naim Makas, Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ile birlikte bir çok Ak Parti İlçe Başkanı, Belediye Başkanları da katıldı. Çanakkale Valisi İlhami Aktaş ve Onsekizmart Üniversitesi Rektörü Sedat Murat başta olmak üzere çok sayıda bürokratın da katıldığı programda bir çok sivil toplum kuruluş yöneticileri de hazır bulundular.

ALKIŞ SESLERİ YÜKSELDİ

Bir meyve bahçesinde düzenlenen programda katılımcılar tek tek anons edilirken, sıra Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’a geldiğinde meyve bahçesinin içinden bir anda alkış sesleri yükseldi. Uzun süren alkışlar ile birlikte “bravo” sloganlarının da atılması dikkatleri çekti.

“KÜRSÜYE TAŞINMAMALIYDI”

Programın ardından katılımcılar alandan ayrılırken Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ile yan yana gelen Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan “Hepimiz siyaset yapıyoruz ancak böyle bir programa ve kürsüye siyaset taşınmamalıydı” sözleri ile tepki gösterdi. Daha sonra diyaloğa yumuşak üslubu ve sözleri ile devam eden Turan’ın samimi ve sıcak davranışı da dikkatleri çekti.

HABER: BÜLENT BÜBERCİ

Gündem - 19:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.