17° Açık

Arslancaspor Örnek Oluyor

Spor - 3 Mayıs 2024 10:44 A A

Çanakkale’nin köklü kulüplerinden Arslancaspor’a destek çığ gibi büyürken, Turuncu-beyazlı kulüp örnek alınacak hareketlerde bulunmaya devam ediyor.

Çanakkale’nin en büyük mahallelerinden biri olan İsmetpaşa Mahallesi(Arslanca Mahallesi) nin kulübü olan Arslancaspor yıllarca mahalle muhtarı Özkan Vural yönetiminde liglerde yer alırken, başarılara imza atmıştı.

Sezon başında İş İnsanı Serkan Özelmas’ın başkanlığa ve Yine kentin başarılı iş insanlarından Gökay Yılmaz’ın ikinci başkanlığa gelmesi ile birlikte Arslancaspor dikkatleri bir anda üzerine çekmeye başladı.

Yeniden yapılanan Turuncu-Beyazlı kulüp sadece 1.Amatör ligte şampiyonluk mücadelesi veren A Takımı ile değil alt yapıda yapılan çalışmalarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Alt yapılarda deneyimli antrenörleri göreve getiren Arslancaspor ileriki yıllara daha fazla umutla bakmaya başladı.

Kentin dinamiklerinin Arslancaspor’a desteği çığ gibi büyürken, bir büyük destekte son oynanan karşılaşmadan önce minik taraftar ve sporculardan geldi. Arslancaspor kulübü formaları ile karşılaşmaya gelen minikler abilerine büyük destek verirken karşılaşmadan Arslancaspor farklı galibiyetle ayrıldı.

Özellikle iç sahada oynanan karşılaşmada rakip takımlarla yakından ilgilenen, centilmence karşılaşmalara imza atan Turuncu Beyazlı kulüpte hedef süper amatör lige yükselmenin yanı sıra br futbol takımı değil bir kulüp olmak olduğunu yetkililer ifade etmekte.

Spor - 10:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.