Kapalı

Biga Karate Gençlik Spor Kulübü Sildi Süpürdü

Spor - 17 Ağustos 2021 09:02 A A

5.Uluslararası Çanakkale Açık Karate Şampiyonasında Biga Karate Gençlik Spor Kulübü madalyalara ambargo koydu

 

Biga Karate Gençlik Spor Kulübü sporcuları 5.Uluslararası Çanakkale Açık Karate Şampiyonasında 10 Altın Madalya, 18 Gümüş Madalya, 25 Bronz madalya, 14 kupa kazandı

 

Azerbeycan, Fas, Suriye gibi ülkelerin katıldığı 33 il, 51 kulüp ve 505 sporcunun kıyasıya mücadele ettiği şampiyonada Biga Karate Gençlik Spor Kulübünden madalya kazanan sporcular ise şöyle;

 

ALTIN MADALYA: Bahar Koray (2009 doğumlu +50 kg şampiyonu), Zekeriya Cem Erkan (2009 doğumlu 47 kg şampiyonu), Yıldıray Uğural (2008 doğumlu 40 kg şampiyonu), Mustafa Doruk Durmaz (2009 doğumlu 37 kg şampiyonu), Yağmur Koray (2012 doğumlu +35 kg şampiyonu), Emir Şenyıldız (2011 doğumlu 40 kg şampiyonu), Kerem Arslan (Türkiye karması şampiyonu), Erva Sayın-Büşra Onaran-Nihal Sır Kanal (Minik kız kumite şampiyonu), Emine Azraa Koça, Sunay Bulut, Bengisu Fıstıkçı (Ümit kız kata şampiyonu), İrem Arslan, Emine Azra Koça, Zeynep Gülşen ( Ümit kız kumite şampiyonu)

 

GÜMÜŞ MADALYA: Bahar Koray (2009 Doğumlu Kata İkincisi), Yıldıray Uğural (2008 Doğumlu Kata İkincisi), Sunay Bulat (2005 Doğumlu Kata İkincisi), Kerem Arslan ( 2008 Doğumlu 45 kilo ikincisi), Mustafa Doruk Durmaz (Türkiye Karması 40 kilo ikincisi), Emine Azra Koça (Ümitler +54 ikincisi), Erva Sayın (2011 Doğumlu 30 kilo ikincisi), Deniz Türker (2011 Doğumlu 40 Kilo ikincisi), Büşra Onaran (2010 Doğumlu 44 kilo ikincisi), Bedirhan Uğural (2010 doğumlu 45 kilo ikincisi), Ömer Faruk Sezer (2010 Doğumlu 50 kilo ikincisi), Ceren Yıldırım (2009 Doğumlu 35 kilo ikincisi), Pınar Asya Cengiz (2009 Doğumlu 40 Kilo ikincisi), Atahan Önem (2009 Doğumlu +52 kilo ikincisi), Zeynep Hilal Taş, Yağmur Sinir, Yağmur Koray (Minik Kız Kumite İkincisi), Bedirhan Uğural, Emir Şenyıldız, Ömer Faruk Sezer (Minik Erkekler Kata İkincisi), Yıldıray Uğural, Zekeriya Cem Erkan, Mustfa Doruk Durmaz (Yıldız Erkek Kata İkincisi), Muhammed Emin Orhan, Ozan Parlak, Alişan Akkaya, Enes Hüzeyfe Korkmaz (Ümit Erkek ikincisi)

 

BRONZ MADALYA: Yağmur Koray (2012 Doğumlu Kata Üçüncüsü), Emir Şenyıldız (2011 Doğumlu Kata), Kerem Tekay (2011 Doğumlu Kata), Alparslan Öz (2009 Doğumlu Kata), Zekeriya Cem Erkan (2009 Doğumlu Kata), Bahar Koray (Türkiye Karması +50 kilo), Yıldıray Uğural (Türkiye Karması 40 kilo), İrem Arslan (Ümitler 54 kilo), Zeynep Hilal Taş (2011 Doğumlu 30 kilo), Yağmur Sinir (2011 Doğumlu 40 kilo), Nihal Sır Kanal (2011 Doğumlu 34 kilo), Yüsra Karaman (2012 Doğumlu 35 kilo), Kerem Tekay (2011 Doğumlu 45 kilo), Muhammed Enes Avcı (2011 Doğumlu 45 kilo), Ecem Kaya (2009 Doğumlu 54 kilo), Efekan Taç (2009 Doğumlu 37 kilo), Alparslan Öz (2009 Doğumlu 42 kilo), Deniz Gizem Karakaya (Büyükler 68 kilo), Zeynep Hilal Taş, Yağmur Sinir, Deniz Türker (Minik Kızlar Kata), Bahar Koray, Cemre Eren, Ecem Kaya (Yıldızlar Takım Kata), Bengisu Fıstıkçı, Cemre Eren, Sunay Bulat, Elif Feyza Kızıl (Ümit Kız Kumite), Bedirhan Uğural, Emir Şenyıldız, Özgür Bulut Tüzüner, Ahmet Talha Yıldız (Minik Erkekler Kumite), Deniz Türker, Yüsra Karaman 8Minik Kız Kumite), Yıldıray Uğural, Kerem Arslan, Zekeriya Cem Erkan (Yıldız Erkekler Kumite), Alparslan Öz, Veysel Karani Korkmaz, Efekan Taç (Yıldız Erkekler Kumite)

 

 

 

Spor - 09:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.