24° Açık

ÇANAKKALE VALİLİĞİNDEN FERİBOT KULLANACAK VATANDAŞLARA DUYURU

Gündem - 16 Temmuz 2021 17:24 A A

Çanakkale Valiliği, bayram öncesi artan feribot kullanımı üzerine bilgilendirme duyurusunda bulundu.

Valilikten yapılan açıklama şöyle:

Değerli yolcularımız;
Bugün itibariyle Çanakkale Boğaz Hattı, Gökçeada, Bozcaada Adalar Hattı’nda ziyaretçi yoğunluğu başlamış bulunmaktadır. Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi olarak, Kurban Bayramı için filomuza ekstra olarak dahil ettiğimiz 2 gemiyle birlikte toplamda ilk kez 22 gemiyle hizmet vermekteyiz. Gökçeada-Kabatepe hattında 3, Gelibolu-Lapseki hattında 7, Geyikli-Bozcaada hattında 2, Çanakkale-Eceabat-Kilitbahir hattında 7, Gelibolu-Çardak hattında 2 gemiyle sefer yapmaktayız. Seferlerimiz saatsiz olarak yapılmakta, tüm personellerimiz ekstra bir çabayla iskelelerimizdeki araç yoğunluğunu azaltmaya çalışmaktadır.
Ayrıca Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada Hattı’nda ise online bilet uygulamasıyla hizmet vermeye devam etmekte; bu iki ada hattında günde 30’ar sefer yapmaktayız.
Siz değerli yolcularımızdan, yoğunluk durumunun yaşandığı şu günlerde yola çıkmadan önce 444 0 752 numaralı çağrı merkezimizden anlık bilgi almanız, adalar hattında ise sefer planlamalarını online bilet alarak gerçekleştirmeniz, eğer mümkünse seyahatlerinizi yoğunluk bilgisine göre planlamanız konusunda hassasiyet beklemekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür eder, iyi bayramlar, iyi tatiller dileriz.
Gündem - 17:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.