24° Açık

ÇTSO YÖNETİMİ SERAMİK BAYRAMINA KATILDI

Genel - 28 Temmuz 2021 11:28 A A

Çanakkale’nin Çan ilçesinde temelleri atılan Kale Grubu’nun “64’nci Kuruluş Yıldönümü” bu yılda çeşitli açılış ve etkinliklerle kutlandı.

Her yıl geleneksel olarak 27 Temmuz’da kutlanan Seramik Bayramı’nın bu yılki teması “Yarın için Bugünden İyi Bak Dünyana” mottosu ile gerçekleşti.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz’in hazır bulunduğu kutlama etkinliği çok sayıda kurum ve kuruluş temsilcisinin katımıyla gerçekleştirildi.

Seramik Bayramı etkinliği ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale’mizin ve ülkemizin en değerli markalarından olan Kale Seramik fabrikamızın kuruluşunun 64. Yılı vesilesiyle Çan’da düzenlenen kutlama faaliyetlerine Yönetim Kurulu olarak katıldık. Öncelikle, İlimize ve ülkemize hem istihdam hem de sosyal alanlarda çok önemli katkılar sağlayan Kale Seramik fabrikalarının kurucusu büyüğümüz ve Meclis Şeref üyemiz merhum Dr. Hc. İbrahim Bodur’u sevgi ve saygıyla bir kez daha anmak isterim. Fabrikaların her sene üzerine biraz daha koyarak büyümesini sağlayan, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Zeynep Bodur Okyay ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı aynı zamanda Odamızın Meclis Başkanı Osman Okyay’a buradan teşekkür ediyorum.” dedi.

Genel - 11:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.