24° Açık

DUYUN SESİMİZİ YETER

Spor - 19 Ağustos 2021 09:04 A A

Karate Milli Takım Antrenörlerinden Süleyman Orhan Karate ve amatör branşlara Çanakkale’deki ilgisizlikten dolayı isyan etti.

SAYISIZ SPORCU YETİŞİREN ANTRENÖR İSYAN ETTİ
Çanakkale’ye geldiği günden beri karate sporunu her geçen gün ileriye taşıyan Milli Takım antrenörlerinden Süleyman Orhan adeta isyan etti. Orhan yaptığı açıklamada şunları söyledi “ Bugüne kadar ne kendim için nede evlatlarım için hiçbir kurumdan destek istemedim ama sporcularım için herkesin ayağına gittim. Anlattım, istedim, lakin kulaklar sağır olmuş, gözler kör olmuş hiçbir sonuç alamadım.

VARSA YOKSA FUTBOL
Orhan açıklamalarının devamında ise tüm ülkede olduğu ibi Çanakkale’de de sadece futbol’a desteğin olduğunu diğer amatör branşların ise görmezden gelindiğini ifade ederken açıklamalarının devamında ise şunları söyledi “Ülkeni Gururlandıran Altın harflerle Tarihe adını yazdıran, bayrağını göndere çektiren, teşvik primi nedir bilmeyen, yüreği ile mücadele eden Karate, Güreş, Judo, Okçuluk vs. vs. gibi amatör branşlara sahip çıkın. Başarılı olan bizleriz yeter artık duyun bu çocuklarımızın seslerini” dedi.

Spor - 09:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.