24° Açık

Ejder’den Semizoğlu’na ziyaret

Gündem - 10 Ağustos 2021 14:35 A A

ESNAF VE KREDİ KOOPERATİFİNDEN  SELÇUK SEMİZOĞLU’NA ZİYARET

S.S. Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı İbrahim Ejder, 2. Başkan Mustafa Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Kunt, Çanakkale Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Geçtiğimiz ay yapılan Genel Kurullarında güven tazeleyen Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Birliği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ejder ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledim. Özellikle Pandemi döneminde Kooperatif, sağladığı desteklerle çok sayıda esnafa can suyu oldu. Oda olarak ilimiz ekonomisini canlandırmak için üzerimize düşen tüm görev ve işbirliklerine her zaman hazır olduğumuzu kendilerine bir kez daha ilettim. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.
Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı İbrahim Ejder de Başkan Semizoğlu’na kendilerine verdikleri destek için teşekkür etti.

Gündem - 14:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.