16° Açık

Gelecek Vaat Ediyor

Spor - 16 Kasım 2021 17:30 A A

Boğazın Yıldızları Taekwondo Kulübü sporcusu Fatma İpek Özkan Bayramiç Belediyesi Cumhuriyet Kupası Taekwondo turnuvasında göz doldurdu

Bayramiç Belediyesinin düzenlediği Cumhuriyet Kupası Taekwondo Turnuvasında müsabakalara çıkan Boğazın Yıldızları Taekwondo spor kulübü sporcusu Fatma İpek Özkan ilk defa bir turnuvaya katılmasına rağmen kendisine göre çok daha fazla tecrübeli rakipleri karşısında göstermiş olduğu performansla dikkatleri üzerinde topladı.

Genç sporcu 40 kilo minik bayanlarda müsabakalara katılırken kendisinden çok daha fazla tecrübeli rakipleri karşısında henüz 6 aylık sporcu olmasına rağmen üstün performans sergileyerek herkesin beğenisini topladı.

Taekwondo sporunda en üst seviyelere ulaşmak istediğini söyleyen genç sporcu Fatma İpek Özkan antrenörü Volkan Olgun’dan çok şey öğrendiğini ve antrenörünün hiçbir sözünden çıkmadığı ifade etti.

Tecrübeli antrenör Volkan Olgun ise genç sporcunun çok hırslı ve mücadeleci olduğunu ilk turnuvası olmasına rağmen başarılı olduğunu ifade ederken kendisini tebrik etti.

 

 

Spor - 17:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.