17° Kapalı

Hayat Paylaştıkça Güzelleşir

Genel - 24 Eylül 2021 16:14 A A

Engelsiz Kalpler Spor Kulübü Derneği Pazar günü Kepez Halk Kafe’de özel çocuklarla bir araya gelecek.

Engelsiz Kalpler Spor Kulübü Derneği Pazar günü çok özel bir etkinliğe imza atacak. Engellerimiz Ruhumuzun ve Hayatın Ritmini Yakalamamıza engel olamaz sloganıyla yola çıkarak Özel çocuklarla bir araya gelecek.

26.09.2021 Pazar günü Kepez Belediyesine ait Halk Cafe’de yapılacak olan etkinlik 12.00-18.00 saatleri arasında yapılacak.

Engelsiz Kalpler Spor Kulübü Derneği yönetim kurulu ve Kent Konseyi Engelli Meclisi üyesi Gençlik spor personeli  İlknur Ergüder yaptığı açıklamada şunları söyledi

Özel Çocuklarımıza Engellerimiz Ruhumuzun ve Hayatın Ritmini Yakalamamıza Engel Olamaz sloganıyla yola çıkarak Pazar günü yapılacak eğlencemize bütün özel çocuklarımızla bir arada olacağız.

Bu etkinlik pandemi sürecinde evde kalan aynı zamanda okula başlayan özel çocuklarımızı motive günü olarak belirledik. Onların mutluluğuna ortak olmak amacıyla böyle bir etkinliği düzenlemek istedik.

Bu etkinlikte benimle birlikte olan canla başla çalışan, maddi ve manevi elindeki imkanları sınırsızca kullanan Pelin Çakır’a sonsuz teşekkür ederim.

Bu özel gün için bize yardımcı olan  Kepez Belediye Başkanı Birol Aslan’a ,Başkan yardımcısı Umut beye,  ve Cengiz Hilmi Rumeli beye sonsuz teşekkür ediyorum.

Engelsiz Kalpler Spor Kulübü Derneğinin düzenleyeceği etkinlikte Solistler Arzu Çelebi, Lapsekili Yaşo, Deniz sahne alacak olurlarken Doğan Aktaş ve Erdi Aktaş gibi müzisyenlerde eğlencede yer alacaklar.

Kulüp üyeleri İlknur Ergüder, Dide Çakar, Ercan Zeybek, Ümit Özyayla, Aysun Esen Pazar günü yapılacak olan etkinliğe tüm özel çocukları beklediklerini ve duyanların duymayanlara iletmelerini rica ettiler.

 

 

Genel - 16:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.