27° Parçalı az bulutlu

Hiç Bir Başarı Tesadüf Değildir

Spor - 8 Ocak 2024 22:17 A A

Çanakkale Okullar arası Karate İl Şampiyonasına 23 sporcu ile katılan Biga Karate Gençlik Spor Kulübü ve Kepezspor şampiyonayı 17 Altın, 2 Gümüş ve 6 Bronz madalya ile tamamladı.

Biga Karate Spor Kulübü Antrenörü, Kepezspor ve Milli Takım Antrenörü Süleyman Orhan şampiyona sonrası yaptığı açıklamada İki kulüpte bulunan lisanslı sporcuların şampiyonada okullarını en iyi şekilde temsil ettiklerini ve 26 kategoride yarıştıkları şampiyonayı 17 Altın, 2 Gümüş ve 6 Bronz madalya ile kapattıklarını ifade etti.

Şampiyonada Madalya Kazanan Sporcular Şöyle;

ALTIN MADALYA

Eylül Koray: 2015 doğumlular  Minikler Kata Birincisi (Barbaros Hayrettin Paşa İlkokulu)

Ensar Şenyıldız: 2014 doğumlular  Minikler Kata Birincisi (Biga Kampüs Koleji)

Deniz Sinir: 2014 doğumlular Minikler Kata Birincisi ( Atatürk Ortaokulu)

Emir Tekay: 2015 doğumlular Minikler Kata Birincisi (Biga Sakarya Ortaokulu)

Yağmur Koray: 2012 doğumlular Minikler Kata birincisi (Cumhuriyet Ortaokulu)

Emir Şenyıldız: Yıldız Erkekler Kumite Birincisi( Biga Kampüs Koleji)

Emir Şenyıldız: Yıldız Erkekler Kata Birincisi (Biga Kampüs Koleji)

Yağmur Sinir: Yıldız Kızlar Kata Birincisi (Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu)

Yağmur Sinir: Yıldız Kızlar Kumite Birincisi (Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu)

Bahar Koray: Genç B Kızlar Kumite Birincisi (İbrahim Bodur Anadolu Lisesi)

Yıldıray Uğural: Genç B Erkekler Kumite Birincisi (İbrahim Bodur Anadolu Lisesi)

Bedirhan Uğural: Yıldız Erkekler Kata Birincisi (Cumhuriyet Ortaokulu)

Berza Nehir Bayrakçı: Yıldız Kız Kumite Birincisi (Toki Anadolu Lisesi)

Hilal Ece Köprücüoğlu: Genç B Kız Kumite Birincisi (Güzel Sanatlar Lisesi)

Emine Azra Koca: Genç A Kız Kumite Birincisi (Toki Anadolu Lisesi)

Nihal Sir Kanal: Yıldız Kız Kumite Birincisi (Gazi Ortaokulu)

Muhammed Emin Orhan: Genç A Erkek Kumite Birincisi (İbrahim Bodur Anadolu lisesi)

GÜMÜŞ MADALYA

Kerem Tekay: Yıldız Erkekler Kumite ikincisi (Biga Özel Kampüs Koleji)

Bengisu Fıstıkçı: Genç A Kadın Kumite ikincisi (Biga Özel Açı Koleji)

Zümra Teker: Yıldız Kız Kumite İkincisi (Toki Anadolu Lisesi)

BRONZ MADALYA

Yekta Berk Dinç: Kata Üçüncüsü (Biga Kampüs Koleji)

Elif Öztürk: 2013 doğumlu Minikler kız Kata üçüncüsü( Biga Ortaokulu)

Kerem Tekay : Yıldız Erkekler Kata üçüncüsü (Bronz Madalya)

Mustafa Doruk Durmaz: Genç B Kumite Üçüncüsü (Toki Anadolu Lisesi)

Asya Çakır: Minik Kız Kata Üçüncüsü (Biga Özel Kampüs Koleji)

Zeynep Tuncel: Minik Kız Kata Üçüncüsü (Biga Özel Kampüs Koleji)

 

Spor - 22:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.