24° Açık

KLEOMARCUS SPOR KULÜBÜ MUTLU DÖNDÜ

Spor - 18 Temmuz 2021 10:50 A A

Kleomarcus Spor Kulübü Türkiye Gençler ve Büyükler Bay-Bayan Wushu Taolu Wushu Sanda-Light Sanda-Tuı Shou Şampiyonasından başarı ile döndü.

Sakarya Serdivan Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Türkiye Gençler ve Büyükler Bay-Bayan Wushu Taolu Wushu Sanda-Light Sanda-Tuı Shou Şampiyonasına katılan Çanakkale Kleomarcus Spor Kulübü sporcuları şampiyona boyunca başarılı müsabakalara imza attılar.

2500 sporcunun katıldığı turnuvada Kleomarcus spor kulübü sporcuları yılmadan pes etmeden mücadele ederlerken, milli takıma sporcu veren kulüp olma özelliğine de sahip oldu.

Kleomarcus Spor Kulübü antrenörü Mazlum Orak yaptığı açıklamada şunları söyledi “Türkiye Wushu Şampiyonasında Çanakkale ilimizi en iyi şekilde temsil ettik. Durmadan pes etmeden mücadele edip  Milli takım formasını giymeye hak kazanan sporcular oldu.  2500 sporcunun katıldığı  turnuvada bir çok dereceler elde eden Kleomarcus spor kulübü  olarak şanlı Türk bayrağımızı  her ülkede dalgaladırmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Tek hedefimiz  spor sevdirmek, sporu bir yaşam stili haline getirmek  ve milli takım forması giyerek  İstiklal marşımızı  yürekten  Söyleyerek Türk’ün gücünü   hissettirmek istiyoruz.”dedi.

 

Spor - 10:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.