24° Açık

Lapseki Belediyesi Aktürk ile Sözleşme Uzattı

Gündem - 31 Temmuz 2021 12:44 A A

Lapseki Belediyesi, Başpehlivan Feyzullah Aktürk ile 2024 Yılına Kadar sürecek yeni sözleşme imzaladı

2019 yılından beri Lapseki Belediyesi lisanslı sporcusu olan Milli Güreşçi Başpehlivan Feyzullah Aktürk, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ile başkanlık makamında sözleşmesini 3 yıl daha uzatan imzayı attı.

Lapseki Belediye Hizmet Binasında gerçekleştirilen imza törenine Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili  Bülent Turan, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Antrenör Halil Pulat, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Namık Ergin, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Doğan, Tümad Madencilik Halkla İlişkiler Müdürü Şaban Kılıçan ve partililer katıldı.

Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz imza töreninde yaptığı açıklamada şunları söyledi ”Spora ve gençlere verdiğimiz desteğe devam ediyoruz. Milli Güreşçimiz Başpehlivanımız Feyzullah Aktürk ile sözleşmemizi 2024 yılına kadar uzattık. Feyzullah kardeşim yaklaşık 2 yıldır bizimle birlikteydi, çok başarılı bir dönem geçirdik. Önümüzdeki 3 yılda daha da başarılı olacağımızı düşünüyorum. İnşallah hedeflerimiz doğrultusunda, Feyzullah Aktürk kardeşimizin emeğiyle Avrupa ve Dünya Şampiyonluklarını Lapseki’ye getireceğiz. Bizi Feyzullah kardeşimizle tanıştıran Ak Parti Grup Başkanvekilimiz Bülent beye çok teşekkür ediyorum. Hakkımızda hayırlısı olmasını diliyorum.” dedi.

Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Milli Güreşçi Başpehlivan Feyzullah Aktürk’e hediye takdiminde bulunduktan sonra yaptığı konuşmasında, “Bugün burada olmamızın en kıymetli tarafı Feyzullah’ın, hocalarımızın takım olarak hep beraber yeni dönem sözleşmesini yapmak. Feyzullah kardeşimiz son dönemdeki büyük başarısıyla hem dünya şampiyonasında hem Kırkpınar’da adından güzel bahsettirdi. Bize bu gururu beraberce yaşattı. Herkes Feyzullah hakkında sorular soruyor, mesajlar geliyor. Burada olmamızın en büyük nedeni Feyzullah kardeşimizin yeni dönem sözleşmesini yapmak. Biz Feyzullah kardeşimizin bundan sonraki güreş hayatında spor müsabakalarında kazasız belasız başarı bir ömür niyaz ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Gündem - 12:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.