24° Açık

Marmara Konsorsiyum Toplantısı Yapıldı

Genel - 15 Ağustos 2021 15:50 A A

Avrupa İşletmeler Ağı (AİA) Batı Marmara Konsorsiyumu (EEN WEST-MAR ) 2020-2021 yılı faaliyet değerlendirme toplantısı Çanakkale’de yapıldı.
ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde yapılan toplantıda, EEN WEST-MAR Konsorsiyum Koordinatörü Edirne KOSGEB Müdürü Veysel Vural, KOSGEB Uzmanı Tarık Altuntaş, EEN WEST-MAR Çanakkale Konsorsiyum Koordinatörü Genel Sekreter Sema Sandal, Proje Uzmanı Gökhan Doğru, Dış İlişkiler Uzmanı Mehtap Göynüer, EEN West-Mar Tekirdağ Konsorsiyumu Uzmanları Figen Taşçı Durgut ve Serpil Yılmaz ile EBİC EGE AİA Koordinatörü Doç. Dr. Serdar Temel hazır bulundu.
Konsorsiyum faaliyet değerlendirme toplantısıyla ilgili bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal; “Avrupa İşletmeler Ağı (AİA), KOBİ’lerimizin uluslararasılaşmasına yönelik dünyanın en büyük ağı olarak, firmalarımızın 60’dan fazla ülke ile doğrudan temas kurmalarını sağlamaktadır. Bu toplantımızda, EEN WEST-MAR konsorsiyumu olarak 2020-2021 yılını kapsayan proje kapsamında, hedeflenen ve gerçekleştirilen faaliyetleri inceledik. Firmalarımızı bu ağa dahil olmaları ve dış ticaret konularında bilgilendirmek üzere Odamızın Dış Ticaret Destek Merkezi’ne davet ediyorum.” dedi.

Genel - 15:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.