10° Kapalı

Merve ile Gurur Duyuyoruz

Spor - 19 Ağustos 2021 14:24 A A

İÇDAŞ Demir Çelik Tesisleri Direktörü Fuat Erkan Tekin Dünya ikincisi sporcu Merve Vatan ve Antrenörü Onur Yalçın’ı tebrik etti.

Uluslararası Rüzgâr Sörfü Birliği desteğiyle Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen 2021 Techno 293 Plus Dünya Şampiyonası Bodrum-Muğla’da gerçekleştirildi.

Era Yelken Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen ve 9 ülkeden 47 sporcunun katıldığı Şampiyonada İÇDAŞ kulübü sporcusu Merve Vatan Kadınlar kategorisinde Dünya ikincisi olmayı başardı.

İÇDAŞ Demir Çelik Tesisleri Direktörü ve aynı zamanda İÇDAŞ Spor Kulübü Başkanı Fuat Erkan Tekin kulüp sporcusu Merve Vatan ve Antrenörü Onur Yalçın’ı İÇDAŞ Demir Çelik Tesislerinde ağırladı.

Sporcu ve antrenörü İÇDAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu adına tebrik eden Tekin yaptığı açıklamada şunları söyledi “ Önümüzdeki günlerde Estonya’da gerçekleşecek Techno 293 Plus Avrupa Şampiyonası’ndan da dereceyle döneceğinize inanıyorum. Bundan sonraki hedefimiz 2024 Olimpiyatları. Siz sporcularımıza ve antrenörlerimize güveniyor Olimpiyatlara da gideceğinize inanıyoruz. İÇDAŞ ailesi olarak sizleri kutluyor, başarılarınızın artarak devam etmesini diliyoruz” dedi.
Başkan Tekin, İçdaş Yönetim Kurulu Üyeleri Aslan Ailesinin ve İçdaş Genel Müdürü Tarık Yegül’ün takdir ve teşekkürlerini ileterek antrenör ve dünya ikincisi Merve Vatan’ı ödüllendirdi.

Spor - 14:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.