24° Açık

Milli Sörfçüden ÇTSO Yönetimine Ziyaret

Spor - 2 Eylül 2021 01:32 A A

Uluslararası Rüzgar Sörfü Birliği’nin desteğiyle Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen 2021 Techno 293 Plus Dünya Şampiyonası’nda 2. ve ardından da Avrupa Şampiyonu olan  Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü sporcusu Merve Vatan ve Milli Takım Antrenörü Onur Yalçın, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Bülent Erdoğan, Özgür Ekşi ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “6 ülkeden 15 sporcunun katıldığı şampiyonada Ülkemizi temsil eden Milli Sporcumuz Merve Vatan’ı ve Milli Takım Antrenörümüz Onur Yalçın’ı gönülden tebrik ediyorum. Bölgemizin en büyük sanayi kuruluşu olan İÇDAŞ’ın gençlerimize ve sporcularımıza verdiği değeri bugün dünya sıralamasında derece olarak görmek bizleri son derece gururlandırdı. İÇDAŞ Ülke ekonomisine, istihdama katkılarının yanı sıra sosyal yaşam ve spora da çok büyük destekler veriyor. Böyle başarılı sporcularımızı yetiştirdiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Ülkemizin son dönemde sporda aldığı başarılı sonuçlar tesadüf değil. Gençlerimizi, daha çok küçük yaşlarda yeteneklerine göre desteklemek bu başarının temel anahtarı. Emeği geçen herkese ÇTSO camiası adına bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Spor - 01:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.