15° Kapalı

Mücadeleci Oyunculardan Kadro Kurduk

Spor - 7 Ekim 2021 10:21 A A

Bozcaadaspor teknik direktörü Sefa Davarcı yeni sezonda mücadeleci ve yüreğini ortaya koyacak takım oluşturduklarını ifade etti.

Bölgesel Amatör lig temsilcilerimizden Bozcaadaspor’un başarılı antrenörü Sefa Davarcı açıklamalarda bulundu. Davarcı yaptığı açıklamalarda yeni sezonda yüreğini ortaya koyan futbolculardan oluşan bir kadro kurduklarını ifade etti.

Davarcı açıklamalarının devamında ise şunları ifade etti. “Bozcaadaspor olarak yeni sezon planlamamızda genç, çok koşan, mücadele eden, yüreğini ortaya koyan bir takım kurmayı amaçladık. Bunun sonucunda genç yetenekli futbolcu kardeşlerimizi üst liglere göndermeyi hedefledik. Yaptığımız transferlerin yaş ortalaması ise (iç-dış) 22.2 olarak oluştu.

Eylül ayı başında başladığımız birinci hazırlık kampımızı sonlanırdık. 7-15 Ekim tarihleri arasında ikinci hazırlık kampımızı Afyon ilinde gerçekleştireceğiz. Yaptığımız planlamada dört hazırlık karşılaşması oynayarak takımımızın maç kondisyonunu ileriye ileriye taşımak istiyoruz. Grubumuz beş Balıkesir, 3 Yalova, 2 Çanakkale  takımı olmak üzere 10 takımdan oluşmakta. Hedefimiz Bozcaada e Çanakkale’li sporseverlere iyi bir takım izletmek olacaktır. Yen sezonda tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Spor - 10:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.