24° Açık

SARUHAN’DAN ÇTSO’YA ZİYARET

Genel - 6 Ağustos 2021 01:28 A A

Çanakkale İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tahsin Saruhan, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na iade-i ziyarette bulundu.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen görüşmede ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Vatanımızın her karış toprağı çok özel ve aynı derecede kıymetli ancak Çanakkale’mizin gönüllerde manevi başkent olması bizlere farklı misyonlar yüklüyor. Benzer şekilde Çanakkale’de yapılan askerlik görevinin de manevi anlamda özel olduğunu düşünüyorum. Bununla beraber Çanakkale’deki askeri birlikler ve asker sayısı tacirimize tüccarımızın ticari faaliyetlerine ciddi hareketlilik sağlıyor. Özellikle dağıtım günlerinde oteller ve restoranlar dolup taşıyor. Yönetim Kurulu olarak sizlerle üzerimize düşen görevi ve işbirliğini imkanlarımız dahilinde her zaman yapmaya hazırız.” diyerek İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tahsin Saruhan’a iade-i ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

Genel - 01:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.