19° Açık

Sevdamızın Arkasındayız

Spor - 25 Eylül 2021 01:48 A A

17 Gençlik Taraftarlar derneği yıllardan buyana olduğu gibi bundan sonrada Çanakkale Dardanelspor’un arkasında olacağını açıkladı.

Çanakkale Dardanelspor’un en büyük destekçisi olan 17 Gençlik Taraftarlar derneği yeni sezon öncesi Bildiri yayınladı. Cefakar taraftar topluluğu yıllardan bu yana menfaatsizce destekledikleri Çanakkale Dardanelspor’u bundan sonra sonrada desteklemeye devam edeceklerini açıkladı.

17 Gençlik Taraftarlar Derneğinin bildirgesi şöyle;

Çanakkale Dardanelspor hem ticari hem sportif anlamda Çanakkale için çok büyük değerdir. Böyle güzide bir kulübün amatör ligte oynaması Çanakkale halkı adına utanç verici bir durumdur. Çanakkale’de futbol’un lokomotifi olan, spor’un gelişmesi adına büyük işler yapmış, Çanakkale’ye her anlamda önemli katkılar sağlamış bir kulüptür.

Desteklendiği ve iyi yönetildiği zaman Çanakkale’mize ciddi faydalar sağlayacaktır

Biz 17 Gençlik Taraftarlar Derneği olarak kulübümüze zaman zaman kızsakta, Çanakkale’mizin ve taraftarı olduğumuz kulübümüzün iyi olması için zaman zaman protestolarımızı yapmışızdır. Yanlışa yanlış demek yıllarını bir kulübe vermiş taraftarın hakkıdır

Türk Futbolunda küllerinden doğan kulüp örnekleri hepimizce bilinmektedir. Bu potansiyelin Çanakkale halkında  ve Çanakkale Dardanelspor’un köklerinde fazlasıyla olduğuna inanmaktayız.

Kulübümüz içerisinde başta başkanımız olmak üzere sportif ve yönetimsel anlamdaki olumlu değişim bizleri, Çanakkale ve futbol sevdalılarını heyecanlandırmıştır. Bu olumlu hava devam ettiği sürece ve doğru işler yapıldıkça

SONUNA KADAR Sevdamızın arkasında olacağımızı kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Bu zorlu süreçte Çanakkale’deki tüm taraftarların , siyasilerin, bürokratların, öğrencisine kadar 7’den 70’e kadar her kesimin bir bütün olması gerektiğinin önemini bir kez daha hatırlatırız.

Çanakkale içinde kıskançlıklar, küskünlükler ve hırslar bir kenara bırakılmalıdır. Kulübümüzünde her kesimden Çanakkale’liyi kucaklayacağından hiç şüphemiz yoktur.

Özellikle altını çizmek istediğimiz bir diğer hususta Çanakkale Dardanelspor’umuzun bir üst liglere sorunsuz ve zaman kaybetmeden çıkması gerektiğidir.

Buna engel olacak her türlü sebeple mücadele edeceğimizi ve karşılarında olacağımızı büyük önemle hatırlatırız.

Bu duygular ve temennilerle önümüzdeki yıllarda daha iyi yerlerde olabilmek adına bütün Çanakkale halkını birlik ve beraberliğe davet ediyoruz.

Kulübümüzünde bu istekli tavrının sönmeden devam edeceğine inanıyoruz. Verilecek her türlü göreve ve fedakarlığa hazırız

17 Gençlik Taraftarlar Derneği Kulübümüzün yanındadır ve kulübümüze başarılar dileriz.

Spor - 01:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.