10° Kapalı

SONUNA KADAR ADALET

Spor - 18 Nisan 2023 10:51 A A

Güneylispor deplasmanda oynadığı Kocatepespor karşılaşmasının hakemini kınayan yazılı açıklama yayınladı

Çanakkale 1.Amatör lig B Grubunda zirve mücadelesi veren Güneylispor sezonun altıncı haftasında deplasmanda oynadığı Kocatepespor müsabakasının hakemi Ataberk Emirze’nin yönetimine büyük tepki gösterirken, müsabaka hakemini kınayan yazılı basın açıklaması yayınladı.

Güneylispor kulübünün yaptığı yazılı basın açıklaması şöyle;

Cumartesi günü  oynadığımız Kocatepespor karşılaşmasını  1. dakikasından 90. dakikasına kadar verdiği kararlarla resmen katleden, 3 net penaltımızı veremeyen, haksız kartlarla 3 futbolcumuzu kırmızı kartla oyundan atan hakem oldum deyip hiç bir şeye hakim olamayan, yan hakemlerinin bayraklarını bile hiçe sayarak emeğimizi gaspeden, son dakikalarda bize şirin gözükmek için lehimize saçma sapan fauller, yanlış taçlar veren, literatürde kendisine hakem sıfatı bile yakışmayan Ataberk Emirze’yi sonuna kadar kınıyor, kendisine hakkımızı helal etmiyor, azıcık vicdanı, onuru varsa o düdüğü asmaya, yeşil sahaların yanından dahi geçmemeye davet ediyoruz.

ASKF’den de maçın gözlemcisinin raporlarının tarafımızla paylaşılmasını, bir daha bu hakemin  bizim hiç bir maçımıza atanmamasını istiyoruz

Futbolda herkes için adalet diyor, böyle eyyamcılara yeşil sahalarda yer verilmemesini istiyoruz.

SONUNA KADAR ADALET…

 

Spor - 10:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.