16° Açık

Barbarosspor’da İstifa Şoku Yaşanıyor

Spor - 1 Kasım 2021 17:27 A A

Barbarosspor kulübünde yıllarca görev alan genç teknik adam Ali Alan kulüpteki tüm görevlerinden istifa etti.

Çanakkale Süper Amatör lig takımlarından Barbarosspor’da istifa şoku yaşanıyor. Yeşil-Beyazlı kulüpte yıllarca alt yapıda önemli başarılara imza atan ve sezon başında A takım antrenörlük görevine getirilen başarılı antrenör Ali Alan görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Başarılı antrenörün istifası Barbarosspor camiasında adeta şok etkisi yaratırken, Alan’ın sadece A takım antrenörlüğünden değil Barbarosspor kulübündeki tüm görevlerinden istifa ettiği açıkladı

Alan sosyal medyasından yayınladığı istifa metninde şunları söyledi

Dün itibarı ile uzun yıllardan  bu yana görev yaptığım çok sevdiğim kulübüm BARBAROSSPOR ‘dan istifa etmiş bulunuyorum. Bu zaman boyunca birlikte çalıştığım kulüp başkanlarım Hayati Gürses  ve Tamer Çetin  başkanlarıma, yöneticilerim Serkan Yıldırım, Ercan Krom, Servet Önder, Mustafa Bakır Ersin Şah, Ersin Kahraman,  Alper Akay, Erdal Erol, Özden Çetin ağabeylerime desteklerinden dolayı teşekkürü borç bilirim. Aynı zamanda senelerden bu yana bizlere güvenip çocuklarını emanet eden aile gibi olduğumuz sporcu velilerine ve yaz kış demeden iyi günde kötü günde sayısız başarılara imza attığımız, kendi kardeşim gibi değer verdiğim kalbi güzel sporcu kardeşlerime çok teşekkür ederim.

İyi ki sizleri tanıdım, hepiniz Allah’a emanet olun.

Spor - 17:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.