17° Açık

Tecrübeli İsim Arslancaspor’da

Spor - 10 Mayıs 2024 15:02 A A

Çanakkale 1.Amatör lig kulüplerinden Arslancaspor sezon başından buyana devam ettirdiği yapılanma sürecine devam ediyor.

Sezon Başında Başkanlığa Serkan Özelmas ve ikinci başkanlığa Gökay Yılmaz’ın gelmesinden sonra adeta baştan yenilenen Turuncu -beyazlı kulüpte A Takım süper amatör lige çıkma mücadelesi verirken, alt yapıda da önemli adımlar atılmaya başlandı.

Arslancaspor son olarak Çanakkale Atletik Gençlik ve spor kulübünde görev yapan ve bir çok genç ismin il dışındaki profesyonel kulüplere gitmesinde önemli rol üstlenen tecrübeli antrenör Ercan Şenol ile sözleşme imzaladı

Turuncu-Beyazlı kulübün başkanı Serkan Özelmas yaptığı açıklamada kulüp olarak yapılanma süreçlerinin devam ettiğini alt yapıda da önemli isimleri kadrolarına katarak  Arslancaspor’un geleceğini oluşturmak istediklerini ifade etti. Özelmas açıklamalarının devamında ise imza atan deneyimli teknik adam Arcan Şenol’un alt yapı takımlarında önemli işler yaptığını bugün atılan imzaların her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

Arslancaspor kulübü ile sözleşme imzalayan deneyimli teknik adam Ercan Şenol ise yaptığı açıklamada imzaların her iki tarafa da hayırlı olmasını dilediğini ifade etti

 

 

Spor - 15:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.