11° Açık

Çanakkale Çocuklarına Şans Vereceğiz

Spor - 7 Haziran 2023 00:21 A A

Bölgesel Amatör lig temsilcimiz Yeni Çanspor Kulübü Başkanı Sedat Boduroğlu yeni sezonda Çanakkale Çocuklarına daha fazla şans vereceklerini ifade etti

Yeni sezonda Bölgesel Amatör ligte mücadele edecek olan Yeni Çanspor kulübünde başkan Sedat Boduroğlu önemli açıklamalarda bulundu.

Boduroğlu yaptığı açıklamada yeni sezonda mücadele edecekleri Bölgesel Amatör lig için planlarını yaptıklarını ve Çanakkale çocuklarına sahip çıkıp şans vereceklerini ifade etti.

Boduroğlu açıklamalarının devamında ise şunları söyledi “Yeni Çanspor olarak bir ilçenin gururu ve umudu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu doğrultuda transfer çalışmalarını sürdürmekteyiz. Sezon boyunca gerek bizler, gerekse taraftarlarımız büyük özveri göstererek şampiyonluğa ulaştık ve özlem duyduğumuz Bölgesel Amatör lige yükseldik.

Yeni Çanspor mücadele edeceği bu ligte sadece Çan’ın değil tüm Çanakkale ilinin takımıdır. Bu doğrultuda yeni sezonda Çanakkale çocuklarına daha fazla şans vereceğiz. Bu kentin yetenekli çocuklarını kadromuza katarak yapacağımız transferlerle güçlü bir kadro oluşturacağız. Kendi öz kaynaklarımıza güvenmeliyiz. Onlara daha fazla sahip çıkmalıyız. Bu kentin çocuklarının kapasitesini bizler biliyoruz bunu da yeni sezonda göreceğiz.

Kulüp olarak Bu kentin çocuklarının ellerinden tutarak hak ettikleri şansı vererek onların kalitelerini ortaya koymalarına yardımcı olacağız buda bize başarıyı getirecek dedi.

Spor - 00:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.