14° Açık

Cumhur İttifakı Ezine’de Bir Araya Geldi

Gündem - 3 Eylül 2021 00:55 A A

AK Parti  ve MHP’nin il ve ilçe başkanları, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun ortak ziyaretleri kapsamında gerçekleştirdikleri Ezine ziyaretinde bir araya geldi.

Çanakkale’nin yatırım politikasını değerlendiren  ve ilçelerde gerçekleştirilen devlet hizmetlerine yönelik  ziyaretler kapsamında AK Parti  Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun Ezine ziyaretinde Milliyetçi Hareket Partisi  İlçe Başkanlığı ziyaret edildi.

Ziyaret kapsamında Cumhur İttifakı  mensupları siyasiler bir süre MHP İlçe Başkanlığı binasında gündeme dair  konular üzerinde istişareler gerçekleştirdi.

Ziyarete dair açıklama AK Parti  Çanakkale İl Başkanı  Naim Makas’tan geldi. Makas ziyaretin detaylarını  sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak Cumhur İttifakının köklü temeller üzerine inşa edildiğini ifade ederek şu açıklamalara yer verdi.

Makas açıklamasında ; ‘’ Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, Ezine Belediye Başkanımız Güray Yüksel, İl Genel Meclisi Başkanımız Nejat Önder, MHP İl Başkanımız Ali Tuğrul Yıldırım, Ezine İlçe Başkanımız Mehmet Ünsal ve Teşkilatımız ile birlikte, Cumhur İttifakımızın ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Ezine İlçe Teşkilatını ziyaret ettik. MHP İlçe Başkanı Tahsin Yüksel’e misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.

Gündem - 00:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.