18° Açık

Ezinespor Büyük Bir Camia

Spor - 5 Ekim 2021 21:39 A A

Ezinespor’un tecrübeli teknik direktörü Aşikar Çelik sezon başı çalışmalarının iyi geçtiğini her geçen gün takımının form grafiğinin arttığını ifade etti.

Çanakkale Süper Amatör lig takımlarından Ezinespor’un tecrübeli antrenörü Aşikar Çelik sezon başı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu

Tecrübeli teknik adam Ezinespor camiası olarak yeni sezona iddialı şekilde hazırlandıklarını zorlu bir sezon olduklarını bildiklerini ifade ederken bu doğrultuda çalışmaları sıkı tuttuklarını ifade etti.

Çelik açıklamalarına şöyle devam etti. “Ezinespor olarak her sezon olduğu gibi bu sezonda ligin en iddialı takımlarından biriyiz. Geçen sezon yarım kalan ligi en önde bitirebilirdik. Güzel bir sezon geçirmiştik. Pandemi dolayısıyla ligi çok istediğimiz üst sırada bitiremedik. Buda bizim için şanssızlık oldu.

Bu sezon bizler içinde tüm Ezine ilçesi içinde yepyeni bir sezon olacak. Kadromuzun çoğunu elimizde tuttuk. Yani takımımızın iskelet kadrosunu koruduk ve eksik bölgelerimize takviyeler yaptık. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sıkı çalışıyoruz. Futbolcularımın hazırlık döneminde göstermiş oldukları performanstan memnunum. Tabi eksiklerimiz var bunu da sezon başlamadan kapatacağız.

Ezinespor kulübünde başkanımız ve yönetim kurulumuz ile uyum içerisinde çalışmaktayız. Camia olarak, ilçe olarak tek yürek olmuş durumdayız. Bir ilçeyi temsil ettiğimizin farkındayız bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni sezonda hedeflediğimiz yerlere geleceğimize inanıyoruz” dedi

 

Spor - 21:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.