18° Açık

Ezinespor’da Şok İstifa

Spor - 10 Aralık 2023 10:54 A A

Çanakkale Süper Amatör ligte zirvenin iddialı kulüplerinden Ezinespor’da son oynanan ve kaybedilen Gümüşçayspor karşılaşmasından sonra tecrübeli teknik adam Aşikar Çelik yönetim kurulu ile görüşerek istifa ettiğini açıkladı.

Başarılı teknik adam yaptığı açıklamada şunları söyledi ” Ezine spor kulübünde  yaklaşık 4 yıldır gururla yürütmekte olduğum antrenörlük görevimden son oynadığımız  Gümüşcay karşılaşmasında  aldığımız mağlubiyet sonrası yönetim kuruluyla yaptığım  karşılıklı görüşme sonrasında  ayrılmış bulunmaktaym. Ezine sporun şampiyonluk şansının güçlü bir şekilde devam ettiği bir dönemde kan değişikliğinin iyi gelebileceğini düşünerek alınmış bir karar olduğunu belirtmek isterim.

Görev yaptığım  süre içerisinde bana desteğini esirgemeyen Ezine Belediye başkanımız Sayın Güray Yüksel’ e, mevcut kulüp başkanımız Erkan Çetin’e, yönetim kurulumuza, geçmiş dönem başkan ve yönetim kurullarımıza, futbolcularıma ve değerli Ezine halkına teşekkür ederim.” dedi

Tecrübeli teknik adam Ezinespor’un başında çıktığı 57 karşılaşmada 46 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 5 beraberlik almış ve Yeşil-kırmızılı kulüpte şampiyonluklar yaşamıştı.

Spor - 10:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.