16° Açık

Hamidiyespor’a Önemli İsim Sponsoru

Spor - 1 Kasım 2023 20:40 A A

Çanakkale 1.Amatör ligin önemli kulüplerinden Kepez Hamidiyespor’a kentin önemli firmalarından RK Peynircilik isim sponsoru oldu

Çanakkale 1.Amatör lig kulüplerinden Kepez Hamidiyespor ile kentin önemli firmalarından RK Peynircilik arasında 2023-2024 futbol sezonu için isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Kepez Hamidiye Kulübü genel kaptanı Cengizhan Örs yapılan anlaşmayla ilgili şunları söyledi”Kulübümüzü en güzel yerlere hep beraber taşımak istiyoruz. Bunun içinde sponsorluklar çok önemi. Sponsorumuz oldukları için RK PEYNİRCİLİK’e  teşekkür ediyoruz” dedi.

Örs açıklamalarının devamında ise şunları söyledi “Buralara gelmek kolay olmadı. Kepez Hamidiyespor, beldemizin en büyük mahallesinin takımı. RK PEYNİRCİLİK KEPEZ HAMİDİYESPOR’un bir üst lige çıkmasıyla Çanakkale Amatör futboluna renk getirdik ve yaptığımız transfer ve çalışmalarla adımızdan söz ettirir hale geldik.  RK PEYNİRCİLİK bizi kırmadı. Çanakkale 1. Amatör ligde ana sponsorumuz oldular. Kulübümüzü en güzel yerlere hep beraber taşımak istiyoruz. Sponsorumuz oldukları için RK PEYNİRCİLİK’e teşekkür ediyoruz. Amacımız, RK PEYNİRCİLİK KEPEZ HAMİDİYESPOR olarak 1.Amatör ligde şampiyon olmak ve her sene üst liglere çıkarak Çanakkale futboluna başarı ve hizmet etmek.  zaman takımımızın yanındayız ve bizi bu sene izlemeye devam edin” dedi.

 

Spor - 20:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.