16° Açık

HEDEF İSMAİL ÖZAY MIYDI ? SÜMER ÇİFTİ CİNAYET KURBANI

Genel - 13 Kasım 2021 13:32 A A

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI VE CANAKKALE MİLLETVEKİLİ İSMAİL ÖZAY’IN BALDIZI VE ENİŞTESİ EVLERİNDE BIÇAKLI SALDIRI SONUCU ÖLDÜRÜLDÜ…

Korkunç olay gece 03.00 sıralarında Cevatpaşa Mahallesinde meydana geldi. Bıçaklı saldırgan ve katil zanlısı T.Y evlerinin kapısını çalarak açtırdığı Süha ve Nilgün Akman Sümer’i bıçaklayarak öldürdü.

İddialara göre katil zanlısı T.Y nin aynı apartmanın giriş katındaki pizza dükkanını işlettiği, işlerinin bozulmasından dolayı devrettiği işletmede personel olarak çalışmaktaydı.

HEDEFİ İSMAİL ÖZAY MIYDI?

Tüyleri ürperten cinayette çocukları bulunmayan Akman çifti yaşamlarını kaybetti. Kan dondurtan cinayetin sır perdesi de arayanlara başladı. Cinayet ilgili kesin olmayan iddialara göre işletmenin bulunduğu apartmanın sahiplerinden eski Çanakkale Belediye Başkanı ve Çanakkale Milletvekili İsmail Özay çok gürültü geldiği gerekçesi ile iş yerini arayarak uyardığı, ilerleyen saatlerde de katil zanlısının uyarıda bulunan İsmail Özay’ı hedef alarak apartmandaki dairelerine çıktığı, Özay’ın dairesi sandığı daireyi açan Süha Süer ve İsmail Özay’ın baldızı Nilgün Akman Sümer’e bıçakla saldırdığı belirtildi. Korkunç olayda Sümer çifti olay yerinde hayatlarını kaybetti. Cinayet ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Eski Çanakkale Belediye Başkanı ve eski Çanakkale Milletvekili İsmail Özay, baldızı ve eniştesinin vahşi bir cinayete kurban gitmesi ile ilgili “Sabah öğrendim, hiç bir bilgim yok” dediği öğrenilirken, katil zanlısının sabah saatlerinde emniyete giderek işlediği cinayeti itiraf ettiği kaydedildi.

Genel - 13:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.