17° Açık

Kadınlar Derbisi Dardanelspor’un

Spor - 26 Mart 2022 20:47 A A

Türkiye Kadınlar Futbol 3.liginde oynanan Çanakkale Derbisinde gülen taraf Çanakkale Dardanelspor oldu.

Türkiye Kadınlar Futbol 3.liginde Çanakkale takımları Çanakkale Dardanelspor ile Gençlik Spor Kulübü kadın futbol takımları GSB Gençlik Merkezi Sentetik sahasında karşı karşıya geldiler.

Müsabakaya hızlı başlayan taraf Çanakkale Dardanelspor olurken, ilk on dakikadan sonra toparlanan Gençlik Spor Kulübü oyunda dengeyi kurarken rakip kalede etkili olmaya başladı. Rakibin ataklarını karşılayan Çanakkale Dardanelspor müsabakanın 21. Dakikasında Sultan’ın attığı golle 1-0 öne geçen taraf oldu.

Bulduğu golden sonra ataklarını sıklaştıran Çanakkale Dardanelspor 24. Dakikada ilk golün sahibi Sultan ile skoru 2-0 yaparken, bu golden altı dakika sonra 30. Dakikada Ayşe Nur Sert skoru 3-0 yapan isim oldu.

Karşılaşmanın 40. Dakikanda Ayşe Nur Sert attığı ilk golde olduğu gibi topa yine mükemmel vururken müsabakada skor 4-0 oldu.

Karşılaşmanın ilk devresi 4-0 Çanakkale Dardanelspor’un lehine sonuçlanırken, ikinci devrede Çanakkale Dardanelspor ikinci yarıda Sultan ile Gençlik spor kulübü ise Ela ile birer gol daha buldular ve müsabaka Çanakkale Dardanelspor’un 5-1 üstünlüğü ile sona erdi.

 

Spor - 20:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.