16° Açık

Onlar Bizden Korkacak

Spor - 29 Ekim 2021 11:53 A A

Bigaspor teknik direktörü Cem Baki Amatör Panaroma programında önemli açıklamalarda bulundu

Bölgesel Amatör lig temsilcilerimizden Bigaspor’da teknik direktör Cem Baki Kanal 17 ekranlarında yayınlanan Amatör Panaroma programında açıklamalarda bulundu.

Baki yaptığı açıklamalarda zorlu bir grupta bulunduklarını rakiplerini iyi analiz ettiklerini ifade ederken kendilerinin değil rakiplerinin Bigaspor’dan korkması gerektiğini ifade etti.

Baki açıklamalarının devamında ise şunları söyledi “Yaklaşık 20 gündür takımla birlikte antrenmanlara çıkıyorum. Bolu kampının son beş günü takıma katıldım. Bu süreçte takımı tanımaya çalıştım. Zaten bir çok futbolcu arkadaşımızı daha önceden biliyordum. Bigaspor büyük bir camia, hedefleri olan bir camia bunun bilinci içindeyiz. Müsabakalarımızı sahamızın tadilatta olmasından dolayı Gümüşçay beldesinde oynayacağız. Bu sebeple son hazırlık karşılaşmamızı  bu sahada yaptık. Zorlu geçecek maratonda taraftarımızın da desteğiyle Biga ilçesinin özlemini duyduğu profesyonel lige çıkacağımıza inanıyorum. Bu doğrulduta çok çalışmamız gerektiğinin farkındayım” dedi.

Spor - 11:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.