22° Açık

Şampiyonluk Ezine’ye Armağan Olsun

Spor - 7 Nisan 2022 10:23 A A

Ezinespor’un başarılı teknik direktörü Aşikar Çelik Şampiyonluğu Ezine halkının hak ettiğini ifade etti

Çanakkale Süper Amatör lig şampiyonu Ezinespor’un tecrübeli teknik adamı Aşikar Çelik yaptığı açıklamalarda uzun ve zor geçen sezonun ardından  gelen şampiyonlukta en büyük payın kendilerinden desteklerini esirgemeyen Ezine halkının olduğunu ifade etti.

Tecrübeli teknik adam Çelik yaptığı açıklamalarda şunları söyledi “ Ezinespor olarak son yıllarda yükseliş içindeydik. Bu sezon zor bir sezon oldu. Futbolcularımız sezon başından buyana oynadıkları kulübün, giydikleri formanın ve temsil ettikleri ilçenin değerinin bilinci içinde hareket ettiler.

Disiplin içinde çalışmanın ve konsantrasyonun meyvesini ise şampiyonluk kupasını kaldırarak aldılar. Hepsini tek tek kutluyorum. Unutulmasın bu başarıda en büyük pay futbolcularımızındır. Özel hayatlarından fedakarlık ettiler, sezon boyunca disiplin içinde yaşadılar ve bu başarıyı hak ettiler. Futbolcularımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum

Sezon boyunca bizleri hiç yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Güray Yüksel’e çok teşekkür ediyoruz.

Kulüp başkanımız Efrail Sancar ve yönetim kurulumuz bizleri hiç yalnız bırakmadı. Bzlerle birlikte adeta sezonu yaşadılar onlara da çok teşekkür ediyoruz.

En büyük teşekkürlerden birisi ise Ezine halkına ve taraftarlarımıza. Özellikle yarı finalde oynadığımız Yeni Çanspor ve Finalde oynadığımız Geliboluspor karşılaşmalarında adeta Çanakkale 18 Mart Stadını bayram yerine çevirdiler. Büyük destek verdiler ve şampiyonlukta büyük pay sahibi oldular. Bir kez daha bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum.

Şimdi artık hedefimiz Bölgesel Amatör ligte mücadele eden Bozcaadaspor ile oynayacağımız baraj karşılaşması olacak. Bu müsabakayı da kazanıp Ezinespor’u Bölgesel Amatör lige taşımak istiyoruz. “ dedi.

Spor - 10:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.