16° Açık

Süleyman Orhan’a Önemli Görev

Spor - 25 Aralık 2021 10:06 A A

Çanakkale Karatesinin önemli ismi Süleyman Orhan Ümit Genç, U21 yaş altı B Milli takım teknik üyeliği görevine getirildi.

Çanakkale Karatesi denince akla gelen ilk isimlerden olan Süleyman Orhan Milli takımlarda önemli göreve getirdi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan Türkiye Karate Federasyonu seçimlerinde başkanlığa seçilen Aslan Abid Uğuz’un ekibinde yer alan Orhan’a görevlendirme yapıldı.

Başarılı spor adamı Ümit genç ve U21 yaş altı B Milli takım teknik kurul üyeliğine getirildi. Orhan yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Türkiye Karate Federasyon Başkanımız, Yönetim Kurulumuz ve Saygı Değer Camiamıza

Ümit genç ve U21 yaş altı B milli takım Teknik  kurul üyeliği görevini bana layık gören kıymetli başkanımız sayın Aslan Abid Uğuz ’a ve birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerimize şahsım adına teşekkür ediyorum .

Geçmiş dönemdeki tüm hocalarımızın elde ettikleri başarıyı, bugün ve gelecek için kuruldaki arkadaşlarımızla birlik olup daha güzel başarılara adım atmak için camiamızla birlikte şeffaf ve adaletli şekilde çalışıp çıtayı yükseltmek için var gücümüzle ülkemizi ve Federasyonumuzu temsil edeceğimize inanıyorum.

Geçmiş Dönemde Görev alan emeği olan Tüm Hocalarımıza teşekkür ediyorum..

Bizlerin bu inancına ortak olan herkese teşekkür ediyor dualarınızı eksik etmeyeceğiniz ve desteğinizi hissettireceğinizi biliyor tekrar yürekten teşekkür ediyorum

Ülkem ve Çanakkale adına hayırlı olsun inşallah

Rabbim mahcup etmesin amin

B Milli takım Antrenörü Milli takım Teknik Kurul Üyesi

Süleyman ORHAN

Spor - 10:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.