16° Açık

Yeni Sezona Hazırız

Spor - 12 Kasım 2021 14:18 A A

Ezinespor’un tecrübeli teknik adamı Aşikar Çelik hafta sonu oynayacakları Kepezspor karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu.

Çanakkale Süper Amatör lig A grubunda şampiyonluk mücadelesi verecek olan Ezinespor’un başarılı teknik adamı Aşikar Çelik takımının yaptığı antrenman sonrasında açıklamalarda bulundu.

Çelik yaptığı açıklamalarda iyi bir sezon başı hazırlık dönemi geçirdiklerini ve takımın istenilen düzeye ulaştığını ifade ederken açıklamalarının devamında ise şunları söyledi “Ezinespor olarak sezon öncesi verimli bir hazırlık dönemi geçirdik. Hazırlık döneminde futbolcularımızın kaynaşmalarını sağlamak için kamp dönemine girdik. Kamp dönemi boyunca hazırlık karşılaşmaları oynadık. Bu müsabakalarda futbolcularımızın form grafiğini arttırmayı amaçladık. Son hafta da ise hazırlık karşılaşmaları oynamadık. Bunun sebebi ise sakat oyuncularımızın iyileşmesini sağlamak ve futbolcularımızı dinlendirmek oldu.

Hafta sonu sezonun ilk karşılaşmasını deplasmanda oynayacağımız Kepezspor ile oynayacağız. Rakibimiz ligin köklü kulüplerinden özellikle iç sahada başarılı sonuçlara imza atıyorlar. Hedefimiz bu önemli deplasmandan galip ayrılarak lige iyi başlamak”dedi

Spor - 14:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.